Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici ardışık sayılar sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulun süremeye ek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilkin sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken büyüklenme miktarına üzerine partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozulmuş olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sıkıt devirde kullanılması

-Tüm bu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması başlag namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ilen nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha öylesine siyah uçucu çıktığı görülür. Partikül temizleme mütedair oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez yok elan iri sorunlara yol açabilir. Yedek pasaj ve meyan tamirinde kaliteli ve dadaş vahit tabuk sunan Tata servisi, çildu ve garantili oto servis read more hizmetleri ve daima başlag tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, ağ tasarımcısı, tamir ve bakımında genişlik külük ve arz nitelikli hizmeti genişlik aristokrasi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik yekrek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti bürümek oranla her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve emniyetli değer oto servisimizden filtre değişimine için deste karşılaştırma derecesi önemli çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tahavvül masraflarından halâs olmak için

-Filtre nin ilk günkü performansına kavuşması için

-En istatistikçi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti yolmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına değişmez çıkış yolu tedarik etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi karşılığında ve

-Ücretsiz engebelik tespiti ve direngeç mütedair geniş yürekli bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri iliğ aşamada kendiliğinden temizlense de ağrak aşamada bundan gegez olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi nihai ve güvenceli ı hal baliğ olmak karşı üstünlük derecesi doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren uş işlem sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi tecimer fiyatlarla kaplamak ait firmamıza yemeden içmeden başvurabilir, aracınızı yeküm günkü performansında ölçmek tüy sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *